Dlaczego warto wybrać rower marki Giant?

Producentów oferujących rowery jest wiele, ale znalezienie wśród nich dobrej i sprawdzonej marki wcale nie jest tak łatwym zadaniem, jakby się mogło wydawać. Ze sporej grupy producentów można wyselekcjonować kilka naprawdę mocnych marek, których oferta jest nie tylko szeroka, ale i atrakcyjna pod względem ceny. Miłośnicy off roadu z pewnością docenią markę Giant, która wyróżnia się zdecydowanie na tle pozostałych.

Giant – renoma i niezawodność
Firma Giant nie od dziś ma opinie producenta oferującego rowery doskonałej jakości. To jeden z bardziej solidnych brandów na rynku i jedna z najbardziej znanych marek, wśród producentów rowerów górskich. Na polskich drogach wciąż jeszcze można spotkać rowery Giant wyprodukowane dwadzieścia lat temu. Świadczy to o ogromnej solidności i trwałości. Na rower Giant w latach 90′ trzeba było wydać niemałe pieniądze, ale z pewnością była to inwestycja opłacalna.

Ogromną zaletą Gianta jest brak gadżeciarstwa, które jest zmorą droższych marek takich, jak Specialized czy Cannondaile. Dzięki temu płacimy w dalszym ciągu sporo, ale nie przepłacamy za zupełnie niepotrzebne gadżety i gadżeciki. Otrzymujemy produkt najwyższej jakości, bez dodatkowego osprzętu.

Najlepsze do jazdy w terenie
Tajwański producent rowerów koncentruje się głownie na modelach przeznaczonych do jazdy w terenie. Mowa tu o naprawdę ekstremalnych warunkach jazdy i bardzo trudnych trasach, na których rowery Giant dają radę. szczególnie popularny jest model Reign oraz cała seria rowerów full suspension, Trance/Anthem itd. Wybierając rower Giant, możemy liczyć na solidną konstrukcję i bezpieczne rozwiązania. W ofercie producenta znajdziemy zarówno modele z ramą aluminiową, bardziej zaawansowane modele wyposażone w ramę kompozytową, rowery górskie oraz rowery szosowe. Bez względu na ich rodzaj, jakość zawsze jest dla producenta priorytetem. Największym atutem marki Giant jest wysoki współczynnik ceny w stosunku do jakości. Giant pod tym względem kładzie na łopatki całą rowerową konkurencję.

Więcej na: https://sklep.biker-house.pl/rowery/rowery-giant.html