Idealna i komfortowa smycz dla psa

Pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka. Zatem każdy właściciel powinien zadbać o to, aby jego pupil był w pełni radosny i szczęśliwy. W tym celu warto zakupić mu komfortową i wygodną smycz, dzięki której spacery będą znacznie przyjemniejsze, zarówno dla psa jak i jego pana.

Smycz, a wygodny spacer z psem

Pies bez smyczy często stanowi zagrożenie dla ludzi, innych czworonogów, a nawet dla siebie. W czasie każdego spaceru niezwykle ważne jest spokojne, komfortowe oraz wygodne prowadzenie swojego psa. W tym celu warto zaopatrzyć psa w odpowiednią smycz.

W ofercie wielu sklepów z akcesoriami zwierzęcymi znajdują się różnorodne, długie i wygodne smycze, więc czasem wybór odpowiedniej nie jest łatwy. Jaką zakupić smycz dla psa?

Tradycyjne i specjalistyczne smycze dla psów

Wśród tradycyjnych smyczy dla czworonogów dużą popularnością cieszą się produkty wykonane z bawełny, nylonu oraz grubo plecionego sznurka. Niektóre z oferowanych produktów posiadają możliwość regulacji, dzięki czemu właściciel może dopasować długość linki do indywidualnych potrzeb swego psa.

Oprócz standardowych smyczy w szerokim asortymencie znajdują się również znacznej długości smycze treningowe, które to świetnie sprawdzają się podczas szkolenia młodych psów.

Z kolei dla psów uczestniczących w pokazach producenci oferują specjalne, cienkie smycze, zwane ringówkami.

Automatyczne i rowerowe smycze dla czworonogów

Smycze takie są idealne dla zdyscyplinowanych psiaków. Dzięki mechanizmowi, który rozwija oraz chowa smycz w plastikowej rączce, każdy właściciel ma możliwość regulowania długości taśmy, dając w ten sposób psu mniej lub więcej swobody.

Dla posiadaczy psów którzy chcą połączyć swoje sportowe pasje ZE spacerem ze swoim pupilem polecane smycze rowerowe. Do wielu z nich jest dołączany specjalny pałąk, który to montuje się przy bagażniku. Dzięki takiemu zestawowi pies ma możliwość biegnięcia w bezpiecznej odległości od roweru, a elastyczna wstawka przy pałąku świetnie koordynuje ruchy zwierzęcia.

Wybór smyczy jest ogromny, zatem każdy właściciel może wybrać idealną dla potrzeb swojego pupila.

Więcej dowiesz się na: https://joqu.com.pl/pl/c/Smycze-dla-psow/14